Šildomas veidrodis: kas tai yra ir ar man jo reikia?

Vonios veidrodžiai patys savaime yra prabangos ir komforto simbolis. Kuo jie įspūdingesni, tuo gražiau atrodo vonios kambarys, tuo daugiau laiko praleidžiame vonioje besimėgaudami prausimosi ir grožio procedūromis. Tačiau norint, kad veidrodis vonioje būtų ne vien estetiškas, bet ir funkcionalus, jam gali būti reikalingos išskirtinės funkcijos. Viena šiuolaikiškiausių sparčiai populiarėjančių vonios veidrodžių funkcijų – šildomasis kilimėlis, kuris apsaugo veidrodį nuo rasojimo.

Kaip veikia šildomas veidrodis?

Šildomo veidrodžio veikimo principas paremtas šildomojo kilimėlio, tvirtinamo veidrodžio nugarėlėje, technologija. Veidrodis šildomas tuomet, kai šildomasis kilimėlis yra įjungtas. Kilimėlis gali būti pajungiamas į bendrą vonios apšvietimo sistemą arba įjungiamas atskiru jungikliu. Šildomas vonios veidrodis gali nuolatos būti kambario temperatūros, todėl po karšto dušo jo paviršius nerasoja ir galite aiškiai matyti savo atvaizdą. Kaskart ant veidrodžio susikondensavus garams jums nebereikia valyti jų šluoste ar braukti ranka, kad matytumėte save. Šildomasis kilimėlis nudžiovina susikondensavusią drėgmę. Veidrodžio šildymo kilimėlis šiek tiek kilsteli veidrodžio kainą, tačiau nauja pravarti funkcija leidžia džiaugtis veidrodžiu bet kokiomis sąlygomis, negaištate laiko veidrodžio valymui. Beje, pagal individualų užsakymą perkami nerasojantys veidrodžiai gaminami taip, jog šildomą plotą veidrodyje galite pasirinkti patys pagal savo asmeninius poreikius. Galbūt jums pakaks, kad kaskart nudžiūtų vos nedidelis plotelis akių lygyje, o gal norėsite matyti kone visą savo atvaizdą. Pirmuoju atveju veidrodžio nugarėlėje bus montuojamas vienas nedidelis šildomasis kilimėlis, antru atveju – didesnis arba keli maži.

Kiek kainuoja apšildyti veidrodį?

Veidrodžio šildomasis kilimėlis sunaudoja apytikriai tiek elektros energijos, kiek jos sunaudoja viena standartinė šviesos lemputė. Taigi, svarstydami, ar įsigyti tokį veidrodį, greičiausiai galvosite apie jo gaminimo ir galimo remonto kainą, bet ne apie dideles elektros sąnaudas jį eksploatuojant.

Kokį šildomą veidrodį pasirinkti?

Šildomų veidrodžių gamyba ir montavimas beveik niekuo nesiskiria nuo įprastų veidrodžių gamybos ir montavimo. Vienintelis skirtumas – prie veidrodžio nugarėlės klijuojamas šildomasis kilimėlis. Taigi, jei jums reikia apvalaus veidrodžio, jį galima pagaminti, jei jūs norite itin didelio veidrodžio su nedideliu šildomu ploteliu akių lygyje, nes po vonios tepatės veidą kremu – jokių problemų. Jei norėsite, kad jūsų vonios sieną puoštų horizontalus stačiakampis veidrodis, gamintojas primontuos keletą kilimėlių ir sukurs tokį šildomą veidrodžio plotą, kokio jums reikia.

Ar man reikalingas nerasojantis veidrodis?

Veidrodis voniai su antifog funkcija reikalingas tuomet, jei dažnai prausiatės po karštu dušu ir iš karto po to norite šukuotis plaukus, skustis arba užsiimti kitomis grožio procedūromis. Faktas, kad veidrodis pats nudžiūva, sietinas su mažesniu stresu ir didesniu komfortu. Jei aprasojęs veidrodis jus erzina, sukelia nepatogumų, tuomet atsakymas akivaizdus – jums tikrai reikalingas nerasojantis vonios veidrodis. Be to, toks veidrodis namams suteikia prabangos, priartina jūsų vonią prie išmaniųjų namų idėjos. Žinoma, jei karšta vonia save lepinate retai, jei jums nėra sudėtinga valyti aprasojusį veidrodį, jei veidrodžiu po vonios naudojatės miegamajame, kur nėra jokių garų, tuomet jums antifog veidrodis galbūt ir nereikalingas.

Jei virtuvėje naudojame vis daugiau buitį palengvinančių prietaisų, jei apie kojas kambariuose nuolat sukinėjasi robotas-siurblys, kodėl gi neišmėginus šildomojo veidrodžio vonioje. Kol jo neturėjote, jūs nė nežinojote, kad sausas ir neaprasojęs veidrodis po maudynių – beveik toks pats ypatingas malonumas kaip šokoladas prie kavos. Norite individualiai jums pagaminto šildomojo veidrodžio? Susisiekite su mumis.

PASIŪLYMAS!

Užpildykite užklausos formą ir gaukite 10% nuolaidą šilumos siurblio montavimo darbams.

Daugiau skaitykite:

Šildomas veidrodis: kas tai yra ir ar man jo reikia?

Vonios veidrodžiai patys savaime yra prabangos ir komforto simbolis. Kuo jie įspūdingesni, tuo gražiau atrodo vonios kambarys, tuo daugiau laiko praleidžiame vonioje besimėgaudami prausimosi ir grožio procedūromis. Tačiau norint, kad…

Oras – vanduo šilumos siurblių privalumai ir trūkumai

Ar oras – vanduo šilumos siurblys jums tinka? Jūs turite elektrinį arba dujinį katilą ir dideles sąskaitas už šildymą? Pavargote kas dieną prižiūrėti kieto kuro katilą? Ar svarstėte šildymo katilą…

Geoterminis šildymas ir jo kaina

Geoterminis šildymas – ne nauja technologija. Šilumos siurbliai pasaulyje naudojami jau 60 metų. Jie dirba su gamta, o ne prieš ją. Šilumos siurbliai gali šildyti ir vėsinti. Namus, komercinius pastatus…