GEOTERMINIS ŠILDYMAS - NEIŠNAUDOTA NEMOKAMA ENERGIJA TAU

Saulės energija neužšalusioje žemėje kaupiama kasdien. Pavasario – rudens metu prikaupiama energijos, kurios užtenka šildyti pastatams net ir atšiauriausiomis žiemomis. Šiandien mes Jums norime pasiūlyti tinkamai išnaudoti šią nemokamą energiją. Geoterminis šildymas – pigu, ekologiška ir patogu.

Geoterminis šildymas yra pigu. Naujos kartos siurbliai yra itin efektyvūs. Atlikus realius bandymus teisingai sumontuotose sistemose nustatyta, kad geoterminio šildymo sistemų efektyvumo koeficientas siekia 3-5. Tai reiškia, kad sunaudojus 1kWh elektros energijos yra pagaminama 3-5 kWh šiluminės energijos. Taip pat šilumos siurblių gamintojų pateikiamoje informacijoje teigiama, kad šildymo sąskaitas galima sumažinti net 80%!

Geoterminis šildymas yra ekologiška. Šilumos siurbliai visiškai nedaro įtakos aplinkai. Tai uždaros sistemos, kuriose cirkuliuojantis neužšąlantis skystis, kuris absorbuoja žemėje sukauptą saulės energiją ir ją paverčią naudinga šilumine energiją. Tai gi įrengus geoterminio šildymo sistemą ne tik bus ženkliai sumažinta CO2 emisija, bet tuo pačiu patalpų šildymui naudojamas atsinaujinantis energijos šaltinis.

Geoterminis šildymas yra patogu. Teisingai paruoštam naudoti geoterminiam šilumos siurbliui nereikia priežiūros. Vienas iš šio tipo šildymo sistemų privalumų – nereikalingos papildomos patalpos kuro sandėliavimui. Itin patogus įrangos valdymas suteikia galimybes sudaryti šildymo, karšto vandens ruošimo ar vėdinimo grafikus – tai leidžia dar labiau sumažinti energijos suvartojimą. Taip pat patogi sąsaja su vartotoju nesukels jokių nepatogumų, o patys siurbliai veikia taip tyliai, kad Jūs net suabejosite ar jie veikia.

Šilumos siurbliai nėra nauja technologija. Skandinavijos šalyse šio tipo šildymo sistemos naudojamos jau kelis dešimtmečius. Todėl mes galime pasiūlyti praktikoje išbandytas ir daug metų tobulintas veiksmingas geoterminio šildymo sistemas.

Play Video

Mes, UAB „Donasta“, jau trylikos metų patirtį turinti įmonė, specializuojamės pastatų inžinerinių sistemų montavimo srityje. Mūsų paslaugos apima pastatų vidaus šildymo, vandentiekio-kanalizacijos, geoterminės energijos sritis. Kvalifikuoti spiecialistai ir daugiametė patirtis leidžia užtikrinti maksimalų sistemų efektyvumą ir kokybę.

Jei norite gauti konsultaciją dėl geoterminio šildymo įrengimo ir gauti projektinį pasiūlymą susisiekite su mumis!